Pracovníci Českej televízie a rozhlasu vyhlásili štrajk na protest proti rozhodnutiu vlády, ktorá chce zmeniť ich financovanie.
Kabinet plánuje zrušiť koncesionárske poplatky a napojiť ich na štátny rozpočet.
Viac informácií priniesla spravodajkyňa v Prahe Katarína Vítková: