Slovenská tenistka Tereza Mihalíková spolu s Britkou Oliviou Nichollsovou postúpili do semifinále štvorhry na turnaji WTA v nemeckom Bad Homburgu.
Vo štvrťfinále si poradili s dvojicou Alexandra Ealová, Venus Williamsová hladko 6:3, 6:2.
Pre Mihalíkovú s Nichollsovou je podujatie generálkou na grandslamový Wimbledon. (TASR)