Slovenskí hokejbalisti sa po tretí raz za sebou neprebojovali do semifinále MS.
Vo štvrťfinálovom zápase na šampionáte v Ostrave podľahli Fínsku 4:5 po predĺžení.
Suomi predtým v základnej skupine prehrali všetkých päť zápasov. Zverenci Milana Rampáčka uzavrú šampionát v sobotu o 9.15 h zápasom o piate miesto. (TASR)