Ministri zahraničia SR a Ukrajiny si telefonovali, aby dohodli organizáciu plánovaných rokovaní.
Potvrdili, že najbližšie zasadnutie oboch vlád sa uskutoční v ukrajinskom Ľvove.
Informoval o tom komunikačný odbor Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí (MZVaEZ) SR.
„Dnes ma telefonicky kontaktoval minister zahraničných vecí Ukrajiny Andrij Sybiha. Máme pred sebou už štvrté spoločné rokovanie vlády SR a vlády Ukrajiny, na ktorom budeme mať priestor otvorene prerokovať všetky témy za ostatné obdobie,“ uviedol minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Juraj Blanár (Smer-SD). (TASR)