Slovenská tenistka Tereza Mihalíková spolu s Britkou Oliviou Nichollsovou nepostúpili do finále štvorhry na turnaji WTA v Bad Homburgu.
V semifinále ako nasadené prehrali s dvojicou Demi Schuursová, Ellen Perezová 4:6, 4:6.
Pre Mihalíkovú s Nichollsovou bolo podujatie generálkou na grandslamový Wimbledon. (TASR)