Sľubuje, ale nekoná, tvrdí opozičná SaS o ministrovi zdravotníctva. Kamila Šaška (Hlas-SD) kritizuje aj za to, že riešenie poplatkov v ambulanciách odsúva bez konkrétneho návrhu. Šéf rezortu sa bráni tým, že na jeseň predstaví prvý súbor opatrení. Diskutuje o nich s celým sektorom.
Pol miliardy eur – toľko pacienti ročne nechávajú v ambulanciách na rôznych poplatkoch. Tomáš Szalay z SaS ministrovi zdravotníctva vyčíta, že riešenie poplatkov odkladá. Poukazuje na to, že návrh chcel predstaviť už minulý rok, napokon tak plánuje spraviť túto jeseň.
„Zatiaľ nevidíme žiadne paragrafy v pripomienkovom konaní. Všetci vieme, že legislatívny proces trvá tak zhruba aspoň pol roka. Takže, ak na jeseň niečo pán Šaško predloží ako zámer, to bude štyri mesiace pred voľbami a to považujem za absolútne nereálne,“ vyjadril sa Szalay.
Riešením podľa SaS je, aby zdravotná poisťovňa garantovala nárok pacienta na dostupnú zdravotnú starostlivosť bez neoficiálnych doplatkov.
Poplatkom pacientov v nemocniciach sa v Správach :24 venovala redaktorka Veronika Britaňáková:
„Poplatky nemôžu byť bariérou v zachovaní dostupnosti zdravotnej starostlivosti pre poistencov. Riešenie však musí byť komplexné, prijaté konsenzom všetkých zúčastnených strán,“ reagovala výkonná riaditeľka Asociácie zdravotných poisťovní Dajana Petríková.
„Momentálne sa riešia doplnkové ordinačné hodiny, ktoré určitým spôsobom budú u určitých pacientov umožňovať navýšenie spoluúčasti a zároveň verím tomu, že do určitej miery aj zvýšia dostupnosť zdravotnej starostlivosti v ambulanciách,“ uviedla prezidentka Zväzu ambulantných poskytovateľov Jaroslava Orosová.
„Celospoločenská a široká odborná diskusia je kľúčová pre nájdenie finálneho konsenzuálneho riešenia. Tak, ako tomu bolo v prípade návrhu liekovej legislatívy, celosektorová zhoda je nevyhnutná aj v prípade riešenia poplatkov,“ vyhlásila hovorkyňa ministerstva zdravotníctva Veronika Daničová.
„Všetko, čo odťaží pacienta, ktorý si platí zdravotné poistenie, a ak bude mať právnu istotu pacient, to všetko budem vítať. Pacient musí mať istotu, čo, kde bude bezplatné, prípadne za čo, v akej výške sa bude doplácať,“ povedal verejný ochranca práv Róbert Dobrovodský.
