Téma langošárne, ktorý otvorilo naše spravodajstvo, spustil na Slovensku otázky, či úrady postupujú vždy správne. Podnikatelia začínajú zverejňovať podobné skúsenosti s takzvanými absurdnými pokutami. Na jednu z nich upozorňuje aj pán Vladimír z Humenného. Inšpektorát práce, ktorý podnikateľovi pokutu uložil, hovorí o bežnom zákonnom postupe.
„Je potrebné ukončiť šikanu podnikateľov. Toto sú absurdné pokuty, toto nie je normálne,“ vyhlásil podnikateľ Vladimír Ficík.
Pán Vladimír sa inšpiroval kauzou langoše a na sociálnej sieti zverejnil okolnosti pokuty, ktorú dostali spoločne s manželkou pred dvoma rokmi z inšpektorátu práce. Pracovníčka inšpektorátu odhalila pri kontrole v ich salóne krásy a zdravia štyri nedostatky, medzi nimi nesprávnu evidenciu pracovného času.
„Trápila ju dochádzka, boli tam vyznačené iba hodiny, nebol tam časový úsek od ktorej hodiny po ktorú hodinu,“ vysvetlil pán Ficík.
Nájdené nedostatky mal podnikateľ podľa protokolu odstrániť do niekoľkých dní. Tvrdí, že tak aj urobil, no o peniaze napriek tomu prišiel. Exekútor mu stiahol z účtu 800 eur, 500 za pokutu a 300 eur ho stáli trovy.
„Bolo naozaj šokujúce to, že dôvod pokuty bol ten, že sme síce poslali tie dokumenty, čo chcela, ale my sme to podľa nich poslali iba preto, aby sme nedostali pokutu,“ vysvetlil.
Prípadu inšpekcie sa v Správach venovala redaktorka Petronela Mahdalová:
Išlo o štandardný postup
V rozhodnutí sa píše, že dodatočne zaslané pracovné výkazy po doručení protokolu považuje inšpektorát práce za účelové v snahe vyhnúť sa potrestaniu.
„To, že kontrolovaný subjekt odstránil nedostatky tak, ako mu to nariadila inšpektorka práce v protokole, neznamená, že nedošlo k porušeniu zákona. Odstránenie nedostatku nezbavuje kontrolovaný subjekt zodpovednosti za spáchaný správny delikt a nie je ani dôvodom na neuloženie pokuty,“ ozrejmil hovorca Národného inšpektorátu práce Ladislav Kerekeš.
Podnikateľ považuje takýto postup za zákerný a vraví, že o uložení pokuty vôbec nevedel. Rozhodnutie mu prišlo len do elektronickej schránky. Národný inšpektorát práce argumentuje, že postupovali v súlade so zákonom.
„Je to bežný, štandardný spôsob a postup. Podnikateľský subjekt je povinný si elektronickú schránku kontrolovať,“ vyhlásil Kerekeš.
Zo zákona, ak si aj podnikatelia správu neotvoria, štandardne po 15 dňoch sa považuje za doručenú. Pomôcť si vedia nastavením notifikácií na e-mail či mobil.
